Cześć!

“Mam na imię Łukasz i jestem programistą”

Tak, wiem – brzmi to niczym pospolite, filmowe powitanie na spotkaniu anonimowych programistów, ale – co tam! Drogi Czytelniku właśnie trafiłeś do przestrzeni mojego developerskiego świata. Serdecznie Cię w nim witam!

Już od ponad roku zbierałem swoje siły do założenia bloga. Bardzo często w mojej głowie rodzi się chęć przetestowania jakiegoś rozwiązania, myśl o potrzebie przelania pomysłu na papier. Niestety najczęściej taka treść lądowała w morzu kartek notatnika albo powiększała jakieś archiwum z plikami solucji na dysku twardym komputera. Postanowiłem wreszcie to zmienić.

Chciałbym utrzymać to miejsce w klimacie miłej i swobodnej  atmosfery zagłębiania się nad pomysłami, problemami i przemyśleniami. Będzie to czasem jakieś swoiste “studium przypadku” implementacji danego problemu, czasem przeleję w treść posta pomysł na projekt, czy daną funkcjonalność, a czasem krótko i zwięźle wynotuję jakieś nowinki dotyczące technologii, języka etc.

Mam nadzieję, że Ty – Drogi Czytelniku, znajdziesz tu coś dla siebie. Coś, co zachęci Cię do kolejnych odwiedzin 🙂

Pozdrawiam i życzę miłego czytania !

Author:

Programista, przedsiębiorca, tancerz ognia. Staram się ogarniać rzeczywistość wyciągając jak najwięcej wartości z tego co daje nam technologia. Jestem miłośnikiem produktywności i wyznawcą stwierdzenia "Done is better than perfect". Od ponad 5 lat staram rozwijać się oraz zdobywać doświadczenie jako programista. Najbliżej mi do aplikacji webowych i technologii .NET, ale od jakiegoś czasu stałem się entuzjastą rozwiązań JavaScriptowych.