Jakiś czas temu na funpage`u tego bloga zapowiadałem zmiany, które miały nastąpić wraz z nowym rokiem. Mamy już połowę stycznia, stąd czas najwyższy na ich wdrożenie. A dokładniej na implementację tego, co rodziło się już dłuższy czas w głowie (nie tylko w mojej 🙂 ).

Od początku…

Nie jest tajemnicą, że wraz z moją Żoną Kingą pracujemy w tej samej branży. Co więcej, obydwoje pracujemy jako programiści związani z technologiami webowymi (Fajnie, nie?). Jedyną różnicą jest to, że zazwyczaj działamy po dwóch stronach webowej ścieżki – na FrontEndzie i Backendzie. Niejednokrotnie słyszeliśmy, że tworzymy ciekawy duet – małżeństwo, które nie dość, że posiada wspólne hobby, pracuje w tej samej branży, to jeszcze współdziała tworząc swoje prywatne projekty.

Zawodowo łączy nas wiele, a do tego każde z nas ma swoje doświadczenia i spostrzeżenia. Często zdarza nam się dyskutować o tematach związanych z codziennością deweloperów. Z tych dyskusji nie raz wynosiliśmy ciekawe wnioski. Zazwyczaj  zachowywaliśmy je dla siebie lub przedstawialiśmy ich postać w formie krótkich wpisów na naszych blogach. Postanowiliśmy to zmienić. Od tej pory łączymy swoje siły i chcemy zrobić coś jeszcze fajniejszego. Mamy nadzieję, że nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla Ciebie Drogi czytelniku. Tak oto powstał nowy format bloga – Związani Kodem.

 

Mamy nadzieję, że zaciekawimy Was naszymi wpisami. Nie ukrywamy, że jesteśmy początkującymi blogerami, więc każdy feedback jest na wagę złota. Będziemy starać się poruszać tematy zarówno techniczne, powiązane z technologiami w których tworzymy, jak również tematy dotyczące nas wszystkich – wyciągnięte z codzienności każdego programisty.

To byłoby na tyle tego krótkiego wstępu 🙂

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej – zapraszamy Cię na stronę “O autorach”.

Pozdrawiamy Cię serdecznie i już teraz zachęcamy do śledzenia kolejnych wpisów !

Author:

Programista, przedsiębiorca, tancerz ognia. Staram się ogarniać rzeczywistość wyciągając jak najwięcej wartości z tego co daje nam technologia. Jestem miłośnikiem produktywności i wyznawcą stwierdzenia "Done is better than perfect". Od ponad 5 lat staram rozwijać się oraz zdobywać doświadczenie jako programista. Najbliżej mi do aplikacji webowych i technologii .NET, ale od jakiegoś czasu stałem się entuzjastą rozwiązań JavaScriptowych.