Dziś mija 30 dzień od momentu podjęcia rękawicy, którą rzucił widzom swojego vloga Mirek Burnejko.

Słowem do autora całego zamieszania :
Mirku! Dzięki za motywację do działania i to wyzwanie. Jednym z celów na ten rok jaki sobie postawiliśmy jest osiągnięcie pierwszego poziomu w drodze do “Doświadczonego blogera” – 50 nowych postów na blogu w 2018 roku. Dopiero rozpoczął się marzec, a już jesteśmy za połową zaplanowanej drogi. Wytrwałość i motywacja popłaca 🙂 Pozdrawiamy!

Istotą wyzwania było wykonywanie jakiejś czynności każdego dnia, przez 30 kolejnych dni. Postanowiliśmy spróbować swoich sił i tak zrodził się pomysł na codzienną prezentację sentencji/hasła, które koresponduje z naszym życiem, poglądami i wyznawanymi zasadami. Dotrwaliśmy do końca tego maratonu 🙂 Te 30 dni przyniosło nam wiele ciekawych rozmów. Opublikowane wpisy zawierają wnioski, do których dochodziliśmy w naszych dyskusjach. Mamy nadzieję, że zdołaliśmy zainspirować naszymi tematami chociaż jedną osobę spośród naszych czytelników. Jeżeli tak jest – nasz cel został osiągnięty podwójnie!

Poniżej znajdziecie całą listę artykułów, jakie stworzyliśmy w ramach wspomnianego wyzwania:

Na koniec chcielibyśmy podzielić się z Wami krótką sentencją, z którą mocno utożsamiamy się w naszych postanowieniach i działaniach:

“Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.”

Życzymy zarówno Wam jak i sobie wytrwałości i motywacji w realizacji swoich celów. Niech budowanie dobrych praktyk i nawyków ułatwia ich osiągnięcie.

Author:

Programista, przedsiębiorca, tancerz ognia. Staram się ogarniać rzeczywistość wyciągając jak najwięcej wartości z tego co daje nam technologia. Jestem miłośnikiem produktywności i wyznawcą stwierdzenia "Done is better than perfect". Od ponad 5 lat staram rozwijać się oraz zdobywać doświadczenie jako programista. Najbliżej mi do aplikacji webowych i technologii .NET, ale od jakiegoś czasu stałem się entuzjastą rozwiązań JavaScriptowych.