Konkurs formalnie dobiegł końca. Szczere gratulacje dla wszystkich uczestników! Przede wszystkim dla tych, którzy wytrwali do samego końca i spełnili wszystkie wymogi konkursowe 🙂 Brawa należą się też tym, którzy co prawda nie dotrwali do końca, ale założyli swojego bloga i chcą kontynuować przygodę z blogowaniem. Sam należę do tej grupy i wiem, że nie było łatwo, ale najgorsze za nami – przełamaliśmy się!

Coś się kończy, a coś zaczyna…

Udział w tej edycji “Daj się poznać” potraktowałem jako motor napędowy do działania i realizacji już wcześniej obmyślonego projektu. Część prac zrealizowałem, na część nie wystarczyło czasu, ale…

TO NIE KONIEC!

Dalej będę dzielić się z Wami moimi notatkami z projektu #iLED. A co z innymi treściami na blogu?

Po pierwsze chcę kontynuować serię #Szorty – czyli krótkie notatki dotyczące zagadnień programistycznych. Dodatkowo możecie spodziewać się wpisów z kategorii “Z życia wzięte…”. Dalej będę zamieszczać moje przemyślenia dotyczące programowania, produktywności, sprzętu, technologi itp.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i komentarze,
Piona!

Author:

Programista, przedsiębiorca, tancerz ognia. Staram się ogarniać rzeczywistość wyciągając jak najwięcej wartości z tego co daje nam technologia. Jestem miłośnikiem produktywności i wyznawcą stwierdzenia "Done is better than perfect". Od ponad 5 lat staram rozwijać się oraz zdobywać doświadczenie jako programista. Najbliżej mi do aplikacji webowych i technologii .NET, ale od jakiegoś czasu stałem się entuzjastą rozwiązań JavaScriptowych.