Cześć!

Miło nam gościć Cię na naszym blogu 🙂 Chcesz dowiedzieć się o nas nie co więcej? 

 

Łukasz

Programista, początkujący przedsiębiorca, tancerz ognia. Staram się ogarniać rzeczywistość wyciągając jak najwięcej wartości z tego co daje nam technologia. Jestem miłośnikiem produktywności i wyznawcą stwierdzenia "Done is better than perfect".

Od ponad 5 lat staram rozwijać się oraz zdobywać doświadczenie jako programista. Najbliżej mi do aplikacji webowych i technologii .NET, ale od jakiegoś czasu stałem się entuzjastą rozwiązań JavaScriptowych, dlatego m.in. NodeJS, Electron, Johnny Five - to moje ulubione "zabawki" w piaskownicy wolnego czasu 🙂 Prowadzę swoją działalność gospodarczą, ale (może to być dla Ciebie ciekawostką) zajmuję się też usługami z branży artystycznej. Wraz z żoną współtworzymy duet fireshow - LividusIgnis

Jeżeli chcesz skontaktować się ze mną prywatnie - napisz do mnie : lukasz.antoniak@licodeero.pl

Kinga

FrontEnd developer, tancerka ognia, miłośniczka gotowania. W swoich działaniach staram się łączyć artystyczną duszę z technologiczną perfekcją. Lubię wyzwania i uwielbiam przekształcać statyczne layouty w ich "żywe" odpowiedniki. 

Od początku swojej kariery zawodowej zdobywam doświadczenie jako programista FrontEnd. Jestem wyznawczynią podejścia Agile. Staram się wdrażać zwinne metody nie tylko zawodowo, ale i  w życiu prywatnym. Swoją artystyczną duszę realizuje wraz z mężem tworząc dzieła w ramach naszego ogniowego duetu Lividus Ignis.

Czego możesz spodziewać się po tym blogu? 

Zagadnienia jakie chcemy poruszać na tym blogu na pewno będą związane z naszą codziennością. Początkowo chcieliśmy, aby był to swoisty techniczny notatnik programisty, ale szybko doszliśmy do wniosku, że nie będziemy się ograniczać. Działamy na dwóch stronach barykady webowej - na froncie i backendzie. Często pojawiają się tematy,  o których żywo dyskutujemy. Chcemy podzielić się naszymi wnioskami i przemyśleniami. Zapewne będą one powiązane z życiem i pracą programisty, prowadzeniem zespołów i projektów jak również prowadzeniem własnej działalności. 

To wszystko i jeszcze więcej... po to, aby było o czym dyskutować! Już teraz zapraszamy Cię do komentowania i dawania feedbacku - każda sugestia mile widziana. 

Piona!